Перейти к содержимому

Про нас

Наша історія

Компанія «Торговий Дім Єременко» — це сімейна компанія, яка була заснована у 2000 році, займалася виробництвом та експортом лісо та пило матеріалів у багато країн світу. З 2004 року нашою основною експортною продукцією став — індустріальний паркет. Ми вдосконалили імпортне обладнання для його виробництва та різноманітнили розміри та сорти паркету для задоволення попиту наших замовників.

З 2009 року ми почали укладати паркет на об’єктах наших замовників власними силами. Почали виробляти матеріали та власні технології для надійного укладання паркету в різних умовах та типах приміщень: житлових, комерційних, спортивних. Ми едині хто виробляє паркет для підлог з самими тяжкими умовами експлуатації та підігріву.

З 2020 року уся наша продукцію продається під нашою власною зареєстрованою в Україні торговою маркою «ТОРГОВИЙ ДІМ ЄРЕМЕНКО».

З 2022 року уся наша продукція, навіть та, котра не підлягає обов’язковій сертифікації — сертифікована в Україні.

Повністю українська продукція

У виробництві паркету та матеріалів для його укладання ми досягли 100% використання виключно української сировини. Купуючи наш паркет чи замовляючи у нас матеріали та послуги — ви автоматично запускаєте великий вироничій ланцюг, який підтримує економіку України і дає роботу сотням людей та годує їхні сімьї.

Підтримуйте вітчизняного виробника!

Купуйте українське!!!

Паркет індустріальний ТДЄ

Повний цикл виробництва

Ви отримаєте у нас усі етати робіт: від виробництва паркету до його укладання на вашому об’єкті.

Власні стандарти

Ми єдина в Україні компанія, яка розробила та зареєструвала власні стандарти виробництва усіх видів паркету, матеріалів та технологій по його укладанню.

Сертифікація

Ми єдині хто отримав сертифікати відповідності не тільки на виробляємий нами паркет, але і на матеріали та технології його укладання.

Євген Єременко

Генеральний директор

Ірина Єременко — співвласний «Торговий Дім Єременко»

Ірина Єременко

Співвласник

Артур Єременко — головний випробувая паркету ТДЄ

Артур Єременко

Головний випробувач